עתלית: מאכילים דגים בבקבוק תינוקות

עתלית: מאכילים דגים בבקבוק תינוקות
נתפסו ברשת. דגים מוזנים בבקבוקי תינוקות
צילום: יח"צ

בקניון דרך הים בעתלית השקיעו כמיליון שקל בהקמת בריכת דגים שאמורה לשחזר הצלחה יפנית

נתפסו ברשת. דגים מוזנים בבקבוקי תינוקות|צילום: יח"צ
נתפסו ברשת. דגים מוזנים בבקבוקי תינוקות|צילום: יח”צ

האטרקציה שמסעירה את המזרח הרחוק, מגיעה לישראל – החל מחודש פברואר הקרוב, עם פתיחתו של קניון דרך הים בעתלית, יוכלו ילדים ובני נוער להאכיל דגים ישירות מבקבוקים כמו תינוקות. בריכת הדגים הכוללת כ- 200 דגי קיו הוקמה בהשקעה של כמיליון שקל ותוצב בקניון דרך הים בעתלית.
מחברת נופי המצודה, מקימת קניון דרך הים בעתלית נמסר בתגובה, כי הם צופים שיגיעו לקניון למעלה ממאה אלף מבקרים מידי שנה אשר יבקשו ליהנות מהחוויה. עוד נמסר מחברת נופי המצודה כי הקניון מאופיין כמקום בילוי ולכן ניתן דגש בתמהיל החנויות, המסעדות, בתי קפה והאטרקציות לילדים. זהו הקניון הראשון גם בעתלית, ובכלל הרשתות הגדולות מבינות שהן הגיעו למיצוי צמיחה מלא במרכז הארץ, וכעת ניתן לממש את הפוטנציאל באזורים המרוחקים יותר במעגל השני ממרכז הארץ.
קניון דרך הים אותו מוקם בצומת עתלית על ידי חברת נופי המצודה בהשקעה של כ-35 מיליון שקל. הקניון יתפרש על פני שטח של כ-4,000 מ”ר שנרכש לפני כשנה בסכום של 12 מיליון שקל מחברת גורדי נכסים. על פי ההערכות מקצועיות שוויו של הקניון מוערך כיום בכ-60 מיליון שקל והצפי הוא, כי תוך כ-8 שנים תוחזר ההשקעה הכספית שהושקעה בבניית הקניון.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *