סניפים חדשים לתנועת הנוער “כנפיים של קרמבו”

סניפים חדשים לתנועת הנוער “כנפיים של קרמבו”
כנפיים של קרמבו
צילום: יח"צ

תנועת הנוער ‘כנפיים של קרמבו’ פתחה סניפים חדשים בלוד, בית שאן, יהוד וצפת, באמצעות שיתוף הפעולה עם איקאה. מאז תחילת שנת 2015, איקאה מאמצת את תנועת הנוער לצעירים עם צרכים מיוחדים. הפעילות המשותפת הראשונה כללה מכירת מגוון מוצרים בקופות סניפיה בראשון לציון, קריית אתא ונתניה, כשכל ההכנסות מועברות כתרומה לפעילות העמותה.
איקאה הצליחה לרתום את הציבור הרחב, שפתח את ליבו וכיסו וביחד עם הפלטפורמה שאיקאה מעניקה לתנועה, מידי חודש התנועה מצליחה לממן פתיחתו של סניף חדש. כאמור, עד כה נפתחו סניפים חדשים של התנועה בלוד, בית שאן, יהוד וצפת.

כנפיים של קרמבו|צילום: יח"צ
כנפיים של קרמבו|צילום: יח”צ

שוקי קובלנץ, מנכ”ל איקאה ישראל מסר: “אנו כבר קוצרים את פירות המסע המשותף שלנו עם עם תנועת הנוער ‘כנפיים של קרמבו’ שאין לה אח ורע בארץ ובעולם וגאים לראות את השימוש המבורך שנעשה בתרומה הנאספת בקופות איקאה, בפתיחת הסניפים החדשים ברחבי הארץ. לאורך כל השנה אנו מקיימים פעילויות משותפות שמטרתן לבלות זמן איכות עם ילדי העמותה ובמקביל העלאת המודעות לאוכלוסיה עם מוגבלויות בחברה הישראלית”.
אופירה רותם, מנכ”ל ‘כנפיים של קרמבו’ אומרת: “שיתוף הפעולה עם רשת איקאה ישראל הוא מבורך ומניב סניפים חדשים לילדים ברחבי הארץ, שם הם זוכים לפעילות חברתית משותפת ומעצימה שמרימה על נס את ערך השילוב של אוכלוסיה מודרת בלב הקהילה. בעמותת ‘כנפיים של קרמבו’ פעילים אלפי ילדים ובני נוער שמקיימים פעילויות חברתיות משותפות התורמות להגברת המודעות לאוכלוסיות מיוחדות ולנגישות חברתית תוך מתן מענה לצרכיהם הרגשיים והחברתיים והשתלבותם בחברה הישראלית. שיתוף הפעולה עם איקאה מעניק לתנועה כנפיים של צמיחה”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *