ילדי משפחות שכולות הפריחו בלונים

ילדי משפחות שכולות הפריחו בלונים
בצבעי דגל צרפת. הפרחת הבלונים ליד סוריה
צילום: מתן פורטנוי ואורן אוחיון

כשלוש מאות ילדי משפחות שנפגעו מטרור ומלחמות, משתתפים בימים אלה בקייטנה מיוחדת

מאות ילדי משפחות שכולות, המשתתפים בימים אלה במחנה קיץ של ארגון OneFamily, התאספו ביום ראשון בסמוך לגבול עם סוריה ועם לבנון בכדי להביע סולידריות עם נרצחי פיגוע הטרור בצרפת. הילדים שרו שירים והפריחו יחד בלונים בצבעי הדגל של צרפת. מנהלת מחנה הקיץ הסבירה את המטרה. “שכולם יראו, גם מעבר לגבול הזה, מה הכוח האמיתי שלנו – הכוח של ׳ביחד׳”.

בצבעי דגל צרפת. הפרחת הבלונים ליד סוריה|צילום: מתן פורטנוי ואורן אוחיון
בצבעי דגל צרפת. הפרחת הבלונים ליד סוריה|צילום: מתן פורטנוי ואורן אוחיון

באירוע השתתפו כשלוש מאות ילדי משפחות שכולות מפיגועי הטרור, המלחמות והמבצעים הצבאיים של 15 השנים האחרונות. שנטל בלזברג, מנכ”לית OneFamily וממנהלות המחנה פתחה את מחוות ההזדהות באמרה כי “לצערנו, ממש בימים האחרונים נוספו ל׳ביחד׳ שלנו משפחות של עשרות הרוגים ומאות פצועים בניס שבצרפת. מכאן אנחנו רוצים להגיד להם: אנחנו אתכם. אנחנו יודעים מה עובר עליכם. הניצחון שלכם ושל כולנו על הטרור הוא הצמיחה למרות הכאב. וזה מגיע בין היתר באמצעות ה׳ביחד׳”.

נעמה פרנקל (8) אחותו הקטנה של הנער נפתלי פרנקל ז”ל, שנחטף עם שני חבריו ונרצח עמם ב-2014, אמרה: “כשאני עצובה אני מדברת עם נפתלי, עוצרת בצד, יושבת ומדברת איתו. יש לי מחברת שאני כותבת לו ומספרת לו דברים שקורים לי, באחד הימים כתבתי לו: ‘נפתלי, אני מתגעגעת אליך. אני מקווה שלא חסר לך שום דבר למעלה. לי חסר אותך. אני רוצה להגיע אליך לשמים, אני רוצה לשבת איתך ולשוחח איתך.. באהבה עד המפגש הבא..’”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *