חולון: החורף כבר כאן

חולון: החורף כבר כאן
מתחילים לא זקוקים לסוודר. היכל הקרח Ice Peaks
צילום: אילן נחום

היכל הקרח Ice Peaks מציע לברוח מהחום, עם הילדים, לבילוי קצר ומצנן

היכל הקרח Ice Peaks חולון משיק מועדון חברים באמצעות אפליקציה חדשה אותה ניתן להוריד ב”גוגל פליי” וגם ב”אפל סטור”. באפליקציה החדשה תוכלו לקבל עדכונים על מופעים, מבצעים, הפתעות ואירועים מתחלפים לאורך השנה. כמו כן מקבלים הנחות בהפקות יום הולדת, וגם זוכים בתוספת זמן החלקה על משטחי הקרח ועוד. כמו כן, מי שישתמשו באפליקציה יקבלו כניסה חינם על כל תשע כניסות, כשעם הורדת האפליקציה כבר זוכים בכניסה חינם. יש גם חנות נקודות מיוחדת, עם עשרות מתנות שוות, כמו כפפות סווצ’ר, שיעור פרטי ועוד.

מתחילים לא זקוקים לסוודר. היכל הקרח Ice Peaks |צילום: אילן נחום
מתחילים לא זקוקים לסוודר. היכל הקרח Ice Peaks |צילום: אילן נחום

לא הסתפקנו בהורדת האפליקציה אלא נסענו לבקר, כאורחי המקום, כדי לנסות ולבלות יום קיץ לוהט, במקום שבו יש אנשים שלובשים סוודר.
אגב, מי שלובשים סוודר במקום, הם המחליקים והמחליקות המנוסים, שמשקיעים באופן יחסי מעט מאמץ גופני. מי שכמונו, לא יודע בכלל להחליק, מתאמץ היטב על משטח הקרח ולכן לא זקוק כמובן לשום סוודר או מעיל.

קצת על המקום – היכל הקרח ממוקם במרכז האטרקציות של חולון בפארק פרס, בתוך מבנה ענק וייחודי, עם שפע חנייה ללא תשלום. בתוך ההיכל, יש משטח החלקה של כ-900 מ”ר, כולל טריבונות עם מקומות ישיבה ל-240 צופים המגיעים למקום במהלך תחרויות.

על המשטח, יש צוות הכולל שחקני הוקי קרח, וגם גולשות מקצועיות, וחשוב לציין שהצוות אדיב וחייכן, אבל לא לועג, לעכברי יבשה שעולים על משטח הקרח מלאי ביטחון ואחרי שלוש שניות, מתחילים לנופף ידיים בפראות בניסיון לתפוס את המעקה כדי לא ליפול.

כרטיס כניסה למשטח מאפשר כניסה חד פעמית להחלקה על הקרח למשך 45 דקות וכולל נעלי החלקה. חשוב לדעת שכל גולש מקבל צמיד צבעוני, ומאחר ובכל שעה עולים גולשים עם צמידים בצבע אחר, אי אפשר לחזור בהמשך או לקבל החזר כספי על ניצול חלקי של זמן ההחלקה.

אגב, הכניסה למשטח ההחלקה היא מגיל 5 ומעלה. כאשר כל גיל מחויב בכרטיס, וילדים מגיל 3-5 רשאים להיכנס למשטח ההחלקה בתנאי שיש להם ליווי של מבוגר או מדריך מקצועי.

www.icepeaks.co.il, טלפון: 03-5323008, פארק פרס מאחורי מוזיאון הילדים, חולון.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *