גן זמני בעקבות השריפה בכרמל

גן זמני בעקבות השריפה בכרמל
עדיפות ראשונה. יהב בגן הזמני
צילום: דוברות עיריית חיפה

עיריית חיפה הכשירה מבנה חלופי עד לשיקומו המלא של הגן שניזוק מהאש

ילדי “גן הפרחים” שניזוק קשות בשריפה החלו את לימודיהם במבנה חדש שהוכשר עבורם ע”י עיריית חיפה. המבנה, ברחוב לאון בלום 4, הותאם לצרכי הילדים וצוייד במשחקי קופסא, משחקי רצפה, משחקי חשיבה וכן במשחקי חצר חדישים וצוות הכולל פסיכולוגית ועובדת סוציאלית ילוו את הצוות החינוכי, הילדים והוריהם. הגן יפעל במתכונת יום לימודים ארוך כולל ארוחה חמה, פעילות העשרה וחוגים עד לשיקומו המלא של הגן השרוף בשכונת רוממה.

גן “הפרחים” משמש כגן חובה עבור 35 ילדים בגילאי 4 – 5, תושבי שכונת רוממה שספגה את הפגיעה הקשה ביותר בשריפה. בתיהם של רבים מהילדים ניזוקו קשות בשריפה ובמהלך השבוע האחרון, שולבו בגן “ירדן” ברחוב שקמה. עבודות השיקום כבר החלו וצפויות להימשך כחודשיים בסופן ישובו הילדים למבנה המחודש בשכונת מגוריהם.

עדיפות ראשונה. יהב בגן הזמני| צילום: דוברות עיריית חיפה
עדיפות ראשונה. יהב בגן הזמני|
צילום: דוברות עיריית חיפה

מהעירייה נסמר כי יהיו הסעות מאורגנות לאורך כל תקופת לימודיהם בגן בלאון בלום, כאשר צוות חינוכי ילווה את ההסעות עד הגעתם של הילדים בבטחה לבתיהם.

ראש העיר יונה יהב ביקר היום את הילדים ביומם הראשון בגן החדש ואמר: “בימים אלה אנו עובדים במלוא המרץ בשיקום שכונות שנפגעו ובהשבת שגרת החיים של התושבים למסלולם . אנחנו לא חוסכים במשאבים ועושים את מירב המאמצים בכדי לסייע וללוות את אותם תושבים אשר ספגו מכה כה חזקה ואיבדו את בתיהם. בכל הנוגע לילדי העיר, הרי שהם בעדיפות הראשונה מבחינתנו, בכל התחומים.”


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *