ביקוש לתחפושות של שוטרים

ביקוש לתחפושות של שוטרים
החלה מ-20 שקל. תחפושת
צילום: אתר יד2

בשנה האחרונה חלה עלייה משמעותית בביקוש לתחפושות של שוטרים ואנשי ימ”מ

ככל הנראה לאינתיפאדת היחידים יש השפעה משמעותית על הרחוב הישראלי ועל זהות גיבורי הילדים החדשים, שכן מנתוני אתר יד2 עולה כי בשנה האחרונה חלה עלייה משמעותית בביקוש לתחפושות יד 2 של שוטרים ואנשי ימ”מ. עם זאת, התחפושות הפופולריות ביותר בקרב הילדים בחג פורים 2016 המתקרב הן תחפושות של המיניונים ותחפושות של ונדרוומן, ככל הנראה לליהוק של גל גדות לסרט ההוליוודי יש השפעה על כך.

החלה מ-20 שקל. תחפושת|צילום: אתר יד2
החלה מ-20 שקל. תחפושת|צילום: אתר יד2

עוד תחפושות על זמניות שלרוב פופלריות בכל השנים הן תחפושות של גיבורי על כדוגמת – איירון מן, ספיידרמן, באטמן וכיו”ב, וכן של דמויות נשיות כדוגמת שלגיה, הנסיכה אלזה מהסרט “לשבור את הקרח” (frozen), דורה החוקרת, בת הים הקטנה, נסיכות מהאגדות, כלות, מלכות ובובות בראץ.

מנתוני האתר עולה כי טווח המחירים של תחפושות יד 2 לילדים נע בין 10 ועד 300 שקל. תחפושות מבוקשות נוספות הן תחפושות לתינוקות כשהפופולריות ביותר הן תחפושות של נסיכות, ספיידר בייבי, כבשה, ליצן, דרדרסית, נמר, ארנב, אריה ועוד. עלות תחפושות לתינוקות נעה באתר בין 20 ועד 100 שקל.

התחפושת היקרה ביותר באתר היא תחפושת של בובת זאב במחיר של 1,500 שקל. כמו כן ניתן למצוא גם תחפושות של דמויות מהסרט מלחמת הכוכבים ב-180 שקל.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *