המלצה: הפנינג בחינם לרגל יום הולדת 50 למוזיאון ישראל

המלצה: הפנינג בחינם לרגל יום הולדת 50 למוזיאון ישראל
ילדים ומיצב עוגה מתוך תערוכת יומולדת במוזיאון ישראל
צילום: אריק סולטן

מוזיאון ישראל מתכנן מסיבה מיוחדת לילדים לציון חגיגות ה-50 של המוזיאון. החגיגה תערך ביום ג’ 11 באוגוסט בהשראת תערוכת יומולדת המוצגת בימים אלו במוזיאון. בהפנינג המשמח שיתקיים בין השעות 17:00 – 21:00 יתקיימו מופעים מפתיעים ומצחיקים, סיפורים מרתקים, סדנאות, משחקים והפתעות. כל הילדים יוכלו להיכנס למוזיאון וליהנות מכל הפעילויות בחינם. בשאר ימי חודש אוגוסט המוזיאון פותח את שעריו לילדים עד גיל 17 בחינם!
הילדים שיגיעו לחגוג בהפנינג יוכלו גם לשמוע סיפורים על טכסי יום ההולדת – מדוע חוגגים יומולדת והאם תמיד חגגו? למה נוהגים להעניק מתנות? היכן ישנים עם מפלצת לילה שלם? כיצד חוגגים בארצות רחוקות?

ילדים ומיצב עוגה מתוך תערוכת יומולדת במוזיאון ישראל|צילום: אריק סולטן
ילדים ומיצב עוגה מתוך תערוכת יומולדת במוזיאון ישראל|צילום: אריק סולטן

את החגיגות יסיימו בעזרת חבורת קרקס נודד שמתכנסת כדי לחגוג יום הולדת לא שגרתי במוזיאון – מופע וירטואוזי, קצבי וקומי המלווה בקטעי להטוטנות, ליצנות ואקרובטיקה אווירית.
בזמן שמוזיאון ישראל חוגג יום הולדת 50, בעולם מציינים 120 שנה להולדת הקולנוע. זו הזדמנות מצוינת ללמוד על חגיגות יומולדת בסרטים: על מיקי מאוס שניסה ללא הצלחה לחגוג יום הולדת לכלבו פלוטו, על עליסה בארץ הפלאות שחגגה “אין יומולדת”, על הארי פוטר שהוזמן לבית הספר לקוסמים כשניסה לכבות את הנרות על העוגה ועוד. התסריטאי-במאי אלון גור אריה, יפגיש את כל המשפחה עם קטעי סרטים קלסיים מימי הסרט האילם ועד לימינו.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *